Новий веб-ресурс надає більше можливостей щодо отримання прогностичної продукції

gdpfs web portal

Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) запустила новий веб-ресурс, щоб зробити метеорологічні продукти (аналізи, прогнози) ще більш доступними.

На нещодавньому позачерговому конгресі ВМО було прийнято Єдину політику щодо міжнародного обміну даними системи Землі. Одним із важливих результатів цього рішення стане більш широкий та легкий доступ членів організації до високоякісної метеорологічної продукції.

Для покращення наявності та доступності інформації та продуктів Глобальної системи обробки та прогнозування (GDPFS) був розроблений веб-портал, який доступний за адресою https://community.wmo.int/gdpfs-web-portal. Веб-портал є єдиною сторінкою для центрів і об’єднує основну інформацію, включно з координаційними центрами та посиланнями на веб-сайти.

Веб-портал розроблений для досягнення основних функцій щодо відкритості та доступності даних. Список обов’язкових продуктів GDPFS для кожного призначеного центру відображається в інтерактивному режимі з прямими посиланнями на відповідні записи метаданих в Інформаційній системі ВМО (WIS). Це створює безшовний зв’язок між GDPFS та WIS, дозволяючи всім членам швидко та легко виявити інформацію про продукти GDPFS у WIS.

Веб-портал також включає прямі посилання на кадастри або сервери відкритих даних Центрів, що надає всім учасникам ВМО ще один варіант отримання даних GDPFS. Різні варіанти, запропоновані веб-порталом, значно підвищать відкритість даних та доступність продуктів GDPFS.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*